Letter of appeal

Dear colleagues!

З метою сприяння інтеграції моральних і духовних цінностей в освіту, формуванню ідеалу виховання особистості та його практичного впровадження, формуванню цілісного світогляду дитини, зважаючи на те, що ми живемо у період серйозних викликів, які загрожують національній безпеці т майбутньому нашої держави внаслідок нехтування фундаментальними законами природи, суспільного життя і суспільної діяльності, з огляду на те, що ефективним рішенням для розв’язання протиріч сьогодення вбачається рішуче повернення до духовно-моральних цінностей, які продемонстрували ефективність у вітчизняному і міжнародному досвіді, Громадська рада з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, Громадська організація “Всеукраїнська асоціація педагогів і психологів з духовно-морального виховання” та Благодійний фонд “Живи, Україно”! ініціюють проведення Всеукраїнського форуму “Освіта, базована на цінностях” (II Всеукраїнського з’їздупедагогів із духовно-морального виховання), який має стати платформою для спілкування, обміну досвідом та об’єднання освітян, представників батьківської спільноти, релігійних і громадських організацій, а також народних депутатів України, представників центральних і місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування.

Очікується, що проведення Всеукраїнського форуму дозволить, базуючись на результатах наукових досліджень, розкрити роль духовно-морального виховання як відповіді на виклики, що стоять нині перед українським суспільством, а також здійснити аналіз стану, досвіду, проблем духовно-морального виховання, визначення завдань подальшого впровадження духовно-морального виховання у вітчизняній системі освіти тощо.

Всеукраїнський форум відбудеться 5 травня 2021р. онлайн. Початок реєстрації — 9:00, початок роботи Всеукраїнського форуму — 10:00

The Forum provides an opportunity to participate in the online format. The program of the Forum includes plenary sessions and participation in sectional sessions, as well as the Second All-Ukrainian Congress of Teachers of Spiritual and Moral Education.

We invite you and other representatives of your organizations to take part in the All-Ukrainian Forum. We ask you to participate in the Forum  register before May 1, 2021 at the link:  https://forms.gle/GHFXetpRV6zqxpvJ8

We also ask you to facilitate the dissemination of this information among stakeholders. We will be grateful for your suggestions to the final document of the Forum.

Contact person: Reshetnikov Yuriy Yevhenovych, tel .: (067) 503-20-05, e-mail address:  yresh07@gmail.com

Chairman of the Organizing Committee - Chairman of the Public Council Volodymyr Marushchenko

 

 

© 2021 All-Ukrainian forum "Education based on values"